Pokladní software a rezervační systémy.

Naše pokladní systémy, rezervační hotelové systémy nebo aplikaci mobilní číšník již používá řada významných partnerů. 

Jsme tu pro všechny, kdo hledají ideální řešení jak pomocí moderní technologie efektivně, spolehlivě, ale hlavně jednoduše  provozovat  svůj bar, restauraci, penzion, sportovní areál nebo i kadeřnický salon. 

Pomůžeme Vám lépe spravovat komunikaci mezi  Vašimi zaměstnanci, sledovat vývoj cen či denní obraty Vašeho podnikání.

Navrhneme ideální řešení našeho systému a poradíme co všechno lze ještě vylepšit. Provedeme školení a ukážeme jak systém co nejlépe obsluhovat.

Připravili jsme pro Vás hned několik výborných pomocníků  na  které je opravdu spolehnutí:

 

Pokladní systémy

Praktické využití

Hlavní výhodou je rychlé a jednoduché nastavení. Intuitivní a přehledné ovládání, které pomůže s rychlou obsluhou hostů. Pokladní systémy AZ soft jsou určeny zejména pro maloobchodní prodejny bary, vinárny, diskotéky cukrárny, restaurace, sítě restaurací....

Rezervační systémy

Praktické využití

Rezervační systémy AZsoft využijí provozovatelé penzionů, hotelů, kempů, sportovních areálů, kadeřnictví, wellness studií a zkrátka všech ostatních, kteří chtějí mít jasný přehled "Co, kdy, kde"

Mobilní číšník

Praktické využití

Našeho "mobilního číšníka" ocení rozsáhlé gastronomické provozy, které bez nutnosti investice do další „velké pokladny“ získají spolehlivého a nemomylného "kolegu" do svého týmu.Díky pokrytí wifi signálem lze používat "mobilního číšníka" i v přechodném provozu jako jsou letní zahrádky, terasy apod.